KA-1119-42 Compatible with Robertshaw Oven Thermostat for Wells 2T-45917
★★★★★ 4.8 111 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by suesse-anna.de
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Oven Electric Thermostat part nummber KA-119-42 KA-1119-42 Thermostat Control with Auxilary Warmers 250VAC  Copper Bulb 3/16" X 12", 42" Capillary. Temperatur Range Lo to 493F Replacement for numbers: Star MFG, WS-65917, 2T-45917 Replacement for Bloomfield, 2T-45917 Replacement for Wells, 2T-45917, 65917 Replacement for AllPoints, 46-1257  This sale transaction is for one Wells KA-1119-42 Thermostat Control with Auxilary Warmers 250VAC, included exactly what is pictured