Brixwell 3602W-CCP72-XCP2 White Series 3602 Upper Jamb Channel - 72" Stock Length - pack of 2
★★★★★ 4.3 96 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by suesse-anna.de
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Sliding Screen Door Openings: Fabrication & Repair Extrusions
  • Robust .046" (1.2 mm) Wall Thickness
  • Finishes: Satin Anodized, Bronze, White - Complement Most Sliding Screen Doors
Color Satin Anodized, Bronze, and White
Brand Name BRIXWELL
Manufacturer Brixwell
Included Components 2 x Brixwell 3602W-CCP72-XCP2 White Series 3602 Upper Jamb Channel
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
96 ratings | 39 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (77)
4 stars
6% (6)
3 stars
3% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (10)